FUXTEC 20V Accu Slagschroevendraaier FX-E1IW20 SET met 1 x Accu 4Ah, 1 x Oplader 1A
Inclusief btw. Verzendkosten berekend bij het afrekenen
Beschrijving
NIEUW 20V Accu Slagmoersleutel FX-E1IW20 Set
De 20V snoerloze slagmoersleutel van FUXTEC biedt precies het juiste: snel, ongecompliceerd en geluidsarm werken zonder veel moeite. Ons "één-batterij-voor-alles"-systeem biedt een kosteneffectieve en eenvoudige start van FUXTEC's technologie voor tuinbatterijen. Onze 20V-lijn omvat de meest uiteenlopende tuingereedschappen, evenals onze gereedschapslijn en elektrisch gereedschap voor elke doe-het-zelver.
De snoerloze slagmoersleutel uit onze 20V-lijn is gemakkelijk te hanteren en ook bijzonder stil. De praktische slagfunctie maakt het werk gemakkelijker, vooral in hardere materialen. Voor lichter boor- en schroefwerk kan de functie ook gewoon worden uitgeschakeld.
De 20V acculijn van FUXTEC biedt ook de volgende selectie gereedschappen:
Leuk om te weten: Het verschil tussen een slagmoersleutel en een klopboormachine
Specificaties
Batterijtechnologie: Lithium-ion
Maximaal motortoerental - in tpm: 2200
Geluidsdrukniveau - in dB (A): 107,8
Nominale spanning - in V: 20
Model: FX-E1IW20
Meegeleverde oplader: FUXTEC 20V lader 1A
Omvang van de levering: Starterset | Gereedschap op batterijen
Mogelijke opladers: FUXTEC 20V dubbele lader 2.4A