1x 20 V snoerloze reciprozaag FX-E1SS20
1x 2Ah lithium-ion accu
1x 1A oplaadstation
Specificaties
Geluidsdrukniveau - in dB (A): 93,3
Gewicht netto - in kg: 2,3
Nominale spanning - in V: 20
Model: FX-E1SS20
Meegeleverde oplader: FUXTEC 20V lader 1A
Omvang van de levering: Starterset | Gereedschap op batterijen
Hefhoogte - in cm: 0,22
Mogelijke opladers: FUXTEC 20V dubbele lader 2.4A