FUXTEC 20V FX-E1RS20 Orbital Schuurmachine zonder Kabel - Inclusief Baterij en Oplader.
Inclusief btw. Verzendkosten berekend bij het afrekenen
Beschreibung
NIEUW 20V accu-schuurmachine FX-E1RS20 Set
Alles loopt gesmeerd met de 20V accu roterende schuurmachine van FUXTEC. Als onderdeel van het "one-battery-for-all" systeem, biedt de roterende schuurmachine een kosteneffectieve en eenvoudige start met de batterijtechnologie van FUXTEC. Onze 20V-lijn omvat een breed scala aan tuingereedschap, evenals onze gereedschapslijn en elektrisch gereedschap voor elke doe-het-zelver.De roterende schuurmachine dient als optimale helper bij schuurwerkzaamheden en versnelt het schuurproces enorm. Dankzij de accu-werking is het gebruik van deze alleskunner zeer flexibel en kan hij, volledig opgeladen, overal worden gebruikt. De FUXTEC 20V serie roterende schuurmachine is zowel handig als comfortabel in gebruik dankzij het lichte gewicht.
- Afmeting schuurpapier: ?125mm
Spezifikationen
Batterijtechnologie: Lithium-ion
Stationair toerental - in tpm: 6000 - 12000
Nominale spanning - in V: 20
Model: FX-E1RS20
Meegeleverde oplader: FUXTEC 20V lader 1A
Omvang van de levering: Starterset | Gereedschap op batterijen
Mogelijke opladers: FUXTEC 20V dubbele lader 2.4A